SUZU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Podleśna 37 37, 01-673 Warszawa 48 533 801 422 Obsługa informatyczna, content internetowy i wydawniczy, wirtualne usługi

logo
logo

Zdalna obsługa informatyczna

Godzina obsługi informatycznej w formie zdalnej. Stawka za pomoc w zainstalowaniu oprogramowania na komputerze klienta ustalana indywidualnie.

kwota: 90.00 zł.

Akceptują postanowienia Regulaminu i polityki prywatności oraz klauzuli informacyjne RODO. W celu umożliwienia Klientowi zakupu usług oferowanych Partnera, a w związku z tym z tym w celu nawiązania bezpośredniego kontaktu pomiędzy Klientem, a Partnerem wyrażam zgodę na zamieszczenie dotyczących mnie danych i informacji w serwisie internetowym mambon.pl .
Wyrażasz zgodę na przekazywanie przez mambon.pl (Provema spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach przy ulicy Konduktorskiej 33, 40-155 Katowice, KRS: 0000540323) informacji handlowych przy wykorzystaniu telefonu (w tym sms) na wskazany przez Ciebie numer telefonu, a także na przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

© Copyright 2020 MamBon.pl - All Rights Reserved  - Polityka Prywatności - Regulamin korzystania z serwisu