Mycie kostki brukowej - do 50m2

Sosnowiec

0

Gwarancja jakości lub zwrot pieniędzy

Darmowa wymiana bonu

📍Dlaczego należy zlecać czyszczenie kostki brukowej?
Eksploatacja kostki brukowej, zwłaszcza położonej na podjeździe, a także czynniki atmosferyczne, sprawiają, że zwiększa się jej zużycie oraz pogarsza wygląd. Jeżdżąc i chodząc, nanosimy na kostkę i szczeliny m.in. piasek, błoto i inne zabrudzenia. Wycieki oleju, resztki smoły czy innych gęstych płynów także zdarzają się regularnie. Do popularnych i ciężkich zabrudzeń możemy zaliczyć także te po malowaniu czy konserwacji elewacji. Kostka brukowa z upływem czasu ciemnieje, gdyż jej porowatość chwyta brud, tworząc warstwę zabrudzeń. Tymczasem szczeliny między poszczególnymi kostkami jest świetnym miejscem dla rozwoju chwastów, trawy czy mchu. Dlatego regularnie należy zlecać usługę mycia kostki brukowej, która może być połączona z impregnacją lub usuwaniem chwastów.

📍Na czym polega usługa profesjonalnego mycia?
Profesjonalna usługa czyszczenia kostki brukowej polega na użyciu gorącowodnej myjki ciśnieniowej (80-99 °C) z dużym przepływem wody (od 18 l/min) i atestowanej chemii. Gorąca woda pod ciśnieniem usuwa praktycznie wszystkie zabrudzenia, pozwala także na usunięcie płytko osadzonych chwastów, a te głębiej zakorzenione zostaną usunięte środkami biobójczymi i technologią wrzącej wody. Z większością tłustych i ciężkich plam, gorąca woda radzi sobie świetnie, jednak zdarzają się przypadki w których są potrzebne specjalne środki, które pomogą wypłukać wżarte w strukturę kamienia plamy.

📍Dodatkowe usługi:
📍Czyszczenie kostki brukowej: od zabrudzeń typowych, stary brud aż po wyjątkowo uciążliwe: zabrudzenia, mech, pleśń i porosty 9 zł - 15 zł/m2
📍Usuwanie plam: zabrudzenia tłuszczowe, oleiste, budowlane, rdzawe, plamy po nawozach, plamy po piasku, wybielanie, odgrzybianie kostki brukowej 20zł - 30 zł/m2
📍Usuwanie plam po olejach i tłuszczach, rude plamy (małe powierzchnie 10x10cm) 5 zł za punkt
📍Impregnacja kostki - impregnat rozpuszczalnikowy 12 zł/m2
📍Impregnacja kostki - impregnat wodny 9 zł/m2

Bon jest ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu

Masz prawo odstąpić od umowy zakupu bez podawania przyczyny w terminie 14 dni.

bag

Jak wykorzystać Bon:

  • - Zakupiony bon możesz pobrać zaraz po zakupie, dodatkowo zostanie również wysłany na maila, w postaci PDF gotowy do aktywacji.
  • - Gdy będziesz chciał zrealizować bon, zeskanuj bok QR z bonu, bądź wejdź w link z adresu mailowego.
  • - Ważne! Aktywacja bonu powinna nastąpić maksymalnie 7 dni przed realizacją usługi (np. wybierasz się 18.03.2023,
    więc bon możesz aktywować najwcześniej 12.03.2023. Możesz również aktywować bon 1 dzień przed.).
  • - Po aktywacji otrzymasz na maila bon z kodem, który należy przekazać przed wejściem.
  • - Masz prawo odstąpić od umowy zakupu bez podawania przyczyny w terminie 14 dni.


Może również Cię zainteresujemambon phones

Pobierz aplikację